Інтернет-магазин батарейок і акумуляторів м. Дніпро вул. Курчатова 1
Наші
телефони
Графік
роботи
09:00 - 19:00
Вихідний: понеділок
Які батарейки краще- сольові чи алкалінові.

У будь-якого виробника батарейок в товарній лінійці є два вида елементів- сольові та лужні. Перші ще називають звичайні, недорогі, такі як раніше, вугільно-цинкові. У других теж багато назв -алкалінові, алкалоїдні, ті що не течуть, алкалайн, alkaline.

 

Лужні, алкалінові батарейки-це більш нова технологічна розробка. Дякуючи застосуванню нової хімії, вдалось суттєво збільшити ємність батарейок. Лужні батарейки працюють довше. Набагато довше. Це рекламний слоган одного з виробників. Але це реальність Якщо взяти сольову та лужну батарейку одного виробника, Якщо взяти сольову й лужну батарейку одного виробника, різниця в терміні служби на одному й тому ж пристрої буде відрізнятись приблизно в 3-4 рази.

Як відрізнити сольові батарейки від лужних. Виробник завжди вкаже на кожному елементі цей своєрідний "знак якості". Це слово Alkaline. Якщо такого слова на батарейці немає-це завжди сольова батарейка.

Єдиний мінус лужної батарейки-це більш висока ціна. Але якщо брати за основу вартість ампергодини, то саме придбання лужних батарейок буде більш вигідною покупкою. 

Коментарі

Написати коментар